DOMINACJA W DRUGIEJ POŁOWIE I PECHOWA PORAŻKA

W niedzielę (3.09) nasi seniorzy rozegrali na własnym boisku mecz z FC Komorów.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana. Niestety pomimo całkiem dobrej gry nie udało nam się zdobyć bramki w tej części meczu – w kilku sytuacjach zabrakło dokładności w rozegraniu i precyzji ostatniego podania. Z kolei przeciwnik wykorzystał jedną ze swoich sytuacji i na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1.

Na drugą połowę wyszliśmy z zamiarem szybkiego odrobienia strat, lecz już na początku spotkała nas przykra niespodzianka – przeciwnicy po kontrze zdobyli gola na 0:2.

Nie zraziło to naszych zawodników i dzięki bardzo dobrej grze całkowicie przejęliśmy inicjatywę na boisku. Duża liczba stworzonych sytuacji podbramkowych przełożyła się też wreszcie na zdobyte dwie bramki, dzięki czemu w 68 minucie doprowadziliśmy do remisu 2:2. I nadal dominowaliśmy. Niestety dwie kolejne zdobyte przez nas bramki nie zostały uznane przez sędziego, który dopatrzył się pozycji spalonych.

W tym czasie przeciwnik ograniczał się wyłącznie do nielicznych kontrataków, ale po jednym z nich zdobył dość przypadkową bramkę na 2:3…

Ta sytuacja nie zdeprymowała naszego zespołu, który z dużą determinacją dążył do zdobycia kolejnej bramki dającej przynajmniej remis. Jednak pomimo stworzonych wielu sytuacji bramkowych (min. strzał w słupek ) ostatecznie nie udało nam się odrobić strat i przegraliśmy 2:3.

Do meczu zgłoszonych zostało po naszej stronie 6 młodzieżowców, w tym 2 wychowanków (1 zawodnik rocznik 2005, 1 zawodnik rocznik 2004).

Kadra meczowa:

Ońko (M), Adamczuk (M), Górecki (M), Białobrzeski, Jędrasik (M), Grabowski, Hilcher, Przybysz (M),Dutkiewicz, Łućko (Kpt), Olejniczak, Borkowski, Odowski, Raczkiewicz (M), Duch, Miśta

Bramki: Białobrzewski 56 min, Dutkiewicz 68 min

(M) – młodzieżowiec