Na inaugurację rundy wiosennej remis

Naprzód zremisował w pierwszym meczu rundy wiosennej ligi okręgowej z drużyną GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2. Pierwsza połowa to mecz wyrównany, w którym żadna z drużyn nie zdobyła większej przewagi. Zatem można było się spodziewać, że w drugiej odsłonie spotkania będziemy świadkami lepszego widowiska. Może widowiska nie było wielkiego, ale kibice zobaczyli przede wszystkim bramki i dwie drużyny walczące, nie odstawiające nogi. Naprzód zaatakował zdecydowanie po wyjściu z szatni, ale to drużyna gości uzyskała prowadzenie. Po rzucie wolnym wykonywanym z połowy boiska, najwyższy zawodnik na boisku z drużyny gości zmienił kierunek piłki głową, a ta wpadła do bramki obok  próbującego rozpaczliwie interweniować naszego bramkarza. Na szczęście strata gola nie załamała zawodników z Brwinowa i za chwilę w zamieszaniu podbramkowym zdołaliśmy strzelić wyrównującą bramkę. Nie minęło kilka minut i piłka po raz kolejny znalazła się w bramce grodziszczan. Niestety sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu i nie uznał tego gola. Za to za chwilę zauważył  faul na zawodniku Pogoni  w naszym polu karnym i wskazał na jedenastkę. Pewnie wykonany rzut karny zamienił wynik na 2:1. I tym razem nie załamało to naszej drużyny. Konsekwentnie, z wiarą, może czasami nieporadnie, ale próbowaliśmy stwarzać sytuację, co zostało nagrodzone i strzeliliśmy wyrównującą bramkę. Tym samym uzyskaliśmy remis w pierwszym meczu rundy wiosennej.