Przegrywamy z Nadarzynem

Nie wiedzie się drugiej drużynie seniorów w rozgrywkach B – klasy. Zespół trapiony kontuzjami kolejne spotkanie rozpoczął bez zmienników. Dopiero w drugiej połowie dojechali zawodnicy, którzy wcześniej byli na meczu ligi okregowej. Pierwsza połowa spotkania z Nadarzynem to dużo walki w środku pola. Kilka sytuacji z jednej, jak i z drugiej strony –  po jednej wykorzystanej przez obie drużyny.
W drugiej części  wzmocniliśmy się zawodnikami pierwszej drużyny i zaczęliśmy nadawać ton grze. Stwarzaliśmy akcje, po których mogły paść bramki. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów w obronie, przy nielicznych kontratakach wyprowadzanych przez drużynę z Nadarzyna. I to my zamiast prowadzić – przegrywaliśmy 1-4. Na dodatek w kilka minut straciliśmy dwóch zawodników – jednego za kartki, a drugiego po brutalnym faulu. Zatem końcówkę meczu graliśmy w „9”, ale walczyliśmy do końca i tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego strzeliliśmy drugą bramkę. Cieszy zaangażowanie i walka jaką mogliśmy oglądać w meczu, martwi frekwencja i błędy indywidualne, które zadecydowały o dzisiejszym wyniku.

Skład: Barczyk, Sławiński, Konopka, Koziołkiewicz, Matyjasek, Malinowski, Mucha, Jaworski, Wawrzyńczak, Bujkowski, Koszlski, Odowski, Orman.
Bramki: Wawrzyńczak, Orman