Nieudane rozpoczęcie sezonu

Nieststy bardzo słabo rozpoczął rywalizację w drugiej lidze okregowej zespół rocznika 2002. Okres wakacyjny, brak kilku zawodników i zmiana regulaminu rozgrywek (gra na duże bramki, brak zmian powrotnych) spowodowały, że niestety przegraliśmy z zespołem z Ożarowa bardzo wysoko bo aż 10:0. Pierwsza połowa to duża dominacja gości, którzy w końcu wykorzystali nasze błędy w ustawieniu i otworzyli wynik w 16 minucie. Do tego momentu broniliśmy się dzielnie, ale później było już co raz gorzej. Kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Na przerwę schodziliśmy ze stratą 4 goli. W drugiej połowie chcieliśmy strzelić bramkę honorową. Niestety nie tylko nam się to nie udało, ale straciliśmy kolejne bramki. Narastające zmęczenie, co za tym idzie brak konsekwecji taktycznych, krótka ławka rezerwowych i ogromna przewaga fizyczna przeciwnika zaowocowały aż tak wysoką porażką.
No cóż ten mecz to już historia, szybko trzeba wyciągnąć wnioski i ambitnie walczyć w kolejnym meczu z Rysiem Laski, który zagramy już 3.08.2015 o godzinie 17.00