Obóz sportowy w Rynie

Szczegóły wyjazdu na obóz: Zbiórka 8 sierpnia br. o godzinie 7.00 na parkingu przed cmentarzem przy ulicy Powstańców Warszawy. Planowany wyjazd 7.30

Przykładowe wyposażenie obozowicza:
Środki czystości: szczoteczka do zębów, pasta, mydło, szampon, grzebień, plastikowy kubek, chusteczki higieniczne, 2 ręczniki (duży i mały), krem z filtrem UV.
Ubranie: 5-7 bawełnianych koszulek z krótkim rękawem, 2 ciepłe bluzy z długim rękawem, dres, 2 pary krótkich spodenek, 2 pary krótkich spodenek treningowych, dżinsy, sweter, cienka kurtka koniecznie z kapturem, strój kąpielowy, czapka z daszkiem.
Bielizna: piżama, 5-7 sztuk majtek, 6-7 par skarpetek, 2 pary getrów.
Buty: po jednej parze – adidasów, trampek, sandałów, klapek, „korków”.

Legitymacja szkolna
Kieszonkowe
Mnóstwo dobrego humoru i chęci do treningów

Przypominamy o wpłaceniu reszty kwoty na obóz na to samo konto, na które przelana była zaliczka


 

W tym roku Naprzód organizuje obóz sportowy dla dzieci w Rynie koło Mikołajek (foto: http://www.sosnica-ryn.pl). Cena obozu 1100 złotych. Obóz  odbędzie się w sierpniu od 8 do 18. Zaliczkę w wysokości 500 złotych prosimy wpłacić do 30 czerwca na nr konta:
46 9291 0001 0097 6422 2000 0010. Wpłata zaliczki będzie potwierdzeniem uczestniczenia dziecka w obozie. Jednocześnie prosimy pobrać, wypełnić i oddać trenerom kartę kwalifikacyjną i regulamin obozu.

PDFKARTA KWALIFIKACYJNA I REGULAMIN OBOZU – POBIERZ

Zostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.