Porażka w końcówce meczu

W niedzielę podejmowaliśmy drużynę seniorów Piasta Piastów.
Pierwsza połowa meczu rozpoczęła się od wyrównanej gry, ale to my już w 2 minucie zdobyliśmy gola autorstwa Michała Hilchera. Z czasem Piast uzyskał przewagę i  stworzył kilka groźnych sytuacji, ale na szczęście w naszej bramce dobrze spisywał się Kacper Lewandowski i na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem.
W drugiej połowie Michał Hilcher po raz drugi trafił do siatki i objęliśmy prowadzenie 2:0.
Niestety wynik ten nie utrzymał się długo, gdyż po naszych błędach indywidualnych zespół Piasta zdobył dwa gole i doprowadził do remisu 2:2. Pomimo tego, że w dalszej części gry osiągnęliśmy przewagę i stworzyliśmy kilka 100% sytuacji do zdobycia gola, to jednak zabrakło nam zimnej krwi i precyzji, by pokonać bramkarza rywali. Co gorsza to Piast na 2 min. przed końcem meczu w zamieszaniu pod bramką zdołał zdobyć trochę przypadkowego gola i mecz zakończył się naszą porażką 2:3.

Kadra meczowa: Lewandowski, Olejniczak, Łućko, Przybysz, Markiewicz, Mutwicki, Dutkiewicz, Jędrasik, Grabowski, Białobrzewski, Hilcher, Adamczuk, Benda, Borkowski, Górecki, Miśta, Ońko, Raczkiewicz.

Bramki : Michał Hilcher x2