Przegrana z Olimpią Warszawa

W sobotę zespół seniorów rozegrał mecz wyjazdowy z aktualnym wiceliderem – Olimpią Warszawa. W pierwszej połowie nasza gra nie wyglądała zbyt dobrze, pozwalaliśmy rywalom na bardzo wiele i już w 7 minucie przegrywaliśmy 0:1. Po stracie bramki niestety nadal graliśmy ospale i przeciwnicy stwarzali sobie kolejne sytuacje do zdobycia gola. Na szczęście dobrze dysponowany był nasz bramkarz Kacper Lewandowski, który uchronił nas przed stratą kolejnych goli, a Kacper Grabowski po asyście Alberta Białkowskiego doprowadził do wyrównania. Do przerwy 1:1.
W przerwie dokonaliśmy trzech zmian. Na boisku pojawili się wychowankowie z rocznika 2007/08: Antek Górniak, Oskar Popławski i Marceli Dembiński. Nasza gra w drugiej połowie wyglądała znacznie lepiej, jednak nie potrafiliśmy wykorzystać żadnej stworzonej sytuacji, natomiast Olimpia po rzucie rożnym zdobyła gola i mecz zakończył się naszą porażką 1:2.

Kadra meczowa:
Lewandowski (M), Borkowski, Markiewicz, Grabowski, Przybysz (M), Górecki (M), Białobrzewski (Kpt), Jędrasik (M), Hilcher, Białkowski, Dutkiewicz, Popławski (M), Górniak (M), Dembiński (M), Miśta, Duch, Raczkiewicz (M).

Bramka: Grabowski