Ryś Laski był lepszy

W drugim meczu chłopcy z rocznika 2002 zaprezentowali się znacznie lepiej niż w poprzednim, ale niestety również wysoko przegrali, bo aż 9:0. Rywalem był Ryś Laski, zespół, który dobrze znamy, ponieważ graliśmy z nim w III lidze. Wówczas również przegraliśmy na boisku godpodarzy, by później zrewanżować się u nas. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wygrać w meczu rewanżowym. Małym usprawiedliwieniem naszej porażki może być to, że graliśmy od początku w „10”, ale pomimo to pierwsze kilkanaście minut należało do nas. Przeciwnikowi w tym czasie udało się raz wyjść z kontrą i zdobyli bramkę. Po kilku minutach w ten sam znany nam tylko sposób straciliśmy kolejne gole. Druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu i kilka ładnych akcji zakończonych strzałami. Niestety piłka tego dnia nie chciała znaleźć drogi do bramki.