Szczęśliwy remis

Remisem 2-2 zakończył się mecz naszej drużyny ze Zniczem Pruszków w rozgrywkach ekstraligi. Już po 10 minutach gry był wynik 1-1, co zapowiadało ciekawy pojedynek do końca spotkania. Pierwsza połowa to groźne ataki gości i dobre kontrataki naszego zespołu. Niestety chwila nieuwagi i na przerwę schodziliśmy przegrywając 1-2. Wydawać by się mogło, że w drugiej połowie to my będziemy stroną przeważającą i dążącą do wyrównania. Niestety to zespół Znicza miał więcej pomysłu na grę i nękał nas raz po raz atakami. Tylko brak skuteczności gości bronił nasz zespół przed utratą bramki. My natomiast liczyliśmy na kontry. Po jednej z takich akcji w zamieszaniu podbramkowym strzeliliśmy wyrównującego gola. Remis szczęśliwie udało się utrzymać do końcowego gwizdka sędziego, pomimo kolejnych akcji zawodników Znicza. Dopisujemy  sobie jeden punkt do ligowej tabeli i walczymy dalej.