Wygrana w meczu wyjazdowym

W ubiegłą sobotę („30.09) nasz zespół seniorów rozegrał wyjazdowy mecz z Zaborowianką Zaborów. Od początku spotkania osiągnęliśmy sporą przewagę i dążyliśmy do zdobycia pierwszej bramki. Udało się to już w 10 minucie, jednak sędzia gola nie uznał. Na szczęście nie wpłynęło to demobilizująco na zespół – nadal groźnie atakowaliśmy i w 12 minucie prowadzenie dał nam Kuba Białobrzewski. Mimo przewagi i kolejnych stworzonych sytuacji nie udało nam się podwyższyć wyniku i na przerwę schodziliśmy prowadząc 1:0 .
Druga połowa wyglądała bardzo podobnie do pierwszej. Stwarzaliśmy dużo sytuacji do zdobycia gola i dominowaliśmy na boisku. Wynik udało nam się podwyższyć w 60 minucie po bramce Dawida Adamczuka, a 4 minuty później kolejnego gola dołożył Michał Hilcher. Mimo wyraźnego prowadzenia zespół dążył do zdobycia kolejnych goli, jednak zabrakło trochę skuteczności i „zimnej krwi” pod bramką rywala.

Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:0.

Kadra meczowa: Lewandowski (M), Olejniczak (Kpt), Borkowski, Przybysz (M), Markiewicz, Jędrasik (M), Białobrzewski, Hilcher, Adamczuk (M), Górecki (M), Dutkiewicz, Miśta, Odowski, Ońko (M).

Bramki: Białobrzewski, Adamczuk, Hilcher